Shell V-Power Kurşunsuz 95

Aylar süren yoğun test çalışmalarının ardından, motorunuzun performans potansiyeline ulaşmasını sağlayacak bir performans yakıtı yarattık. Scuderia Ferrari ile geliştirilen bu yeni formül, performansı engelleyen tortulara karşı motorunuzda anında etki etmek üzere tasarlandı.

Sürtünme düzenleyici içeriğini de %25* oranında artırdık. Sürtünme düzenleyici kritik önem taşıyan motor parçalarındaki sürtünmeyi azaltmak ve tekerleklere daha fazla güç iletmek üzere tasarlanmıştır. Kısaca özetlemek gerekirse, bu gelişmiş performans yakıtı, Ferrari'nin tercihidir.


Verimlilik Arttırıcı Nasıl Çalışır?

Eski yakıt ekonomisi formülleri deterjan katkı maddeleri aracılığıyla uzun mesafeler boyunca aracın emme sisteminde oluşan çöküntülerin kontrolü üzerine kuruluydu.
Verimlilik Artırıcı formül ile güçlendirilen bu yeni katkı maddeli formül, normal motor yağlarının kolayca erişemeyeceği yerlerde kayganlık sağlar. Böylece motor bileşenleri daha serbestçe döner, yakıttan ortaya çıkan enerjinin daha büyük bir miktarının tekerleklere aktarılması sağlanır.

Böylece Shell FuelSave Kurşunsuz 95’in her damlasından daha fazla yararlanmanıza yardımcı olarak daha fazla ödemeden tasarruf etmenizi sağlar.

Sarper Petrol Levent


Sarper Petrol Levent