Shell Fuel Save Diesel

Kısa veya uzun bütün yolculukların daha tasarruflu olabilmesi için Shell FuelSave Diesel’i yarattık! Daha fazla ödemeden tasarruf etmenizi sağlamak için tasarlandı.

Aracınızı Shell FuelSave Diesel ile doldurduğunuz andan itibaren yeni yakıt tasarrufu formülünün faydalarını görmeye başlayabilirsiniz. Bunun nedeni, formülünün ilk damladan itibaren yakıt ekonomisini geliştirecek şekilde tasarlanmış olan Verimlilik Arttırıcı ile zenginleştirilmiş olmasıdır.


Verimlilik Arttırıcı Nasıl Çalışır?

Eski yakıt ekonomisi formülleri deterjan katkı maddeleri aracılığıyla uzun mesafeler boyunca aracın emme sisteminde oluşan çöküntülerin kontrolü üzerine kuruluydu.
Verimlilik Artırıcı formül ile güçlendirilen bu yeni katkı maddeli formül, normal motor yağlarının kolayca erişemeyeceği yerlerde kayganlık sağlar. Böylece motor bileşenleri daha serbestçe döner, yakıttan ortaya çıkan enerjinin daha büyük bir miktarının tekerleklere aktarılması sağlanır.

Böylece Shell FuelSave Kurşunsuz 95’in her damlasından daha fazla yararlanmanıza yardımcı olarak daha fazla ödemeden tasarruf etmenizi sağlar.

Sarper Petrol Levent


Sarper Petrol Levent